Rządzący politycy przyzwyczaili Nas już do wszelakich skandali i do tego, że zawsze wychodzą z nich cało. Dlatego pozwalają sobie na kolejne. Tym razem Ministerstwo Zdrowia zrobiło za publiczne pieniądze reklamę amerykańskiej firmie odzieżowej!
„WYLOGUJ SIĘ DO ŻYCIA… a robi się to TAK!” to wieloetapowa, trwająca do czerwca 2015 roku kampania społeczna, poświęcona problemowi uzależnienia od komputera i Internetu wśród młodzieży. Projekt jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji pod nazwą „Wyloguj się do życia”, która uświadamiała, że zagrożenie uzależnieniem od Internetu wśród młodzieży staje się istotnym problemem społecznym.
Tak pokrótce na oficjalnej stronie scharakteryzowana jest akcja społeczna finansowana przez ministra zdrowia w ramach Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.
Problem w tym, że reklama promująca kampanię tak naprawdę jest jedną wielką promocją wielkiego, amerykańskiego koncernu odzieżowego. Wielu widzów pewnie do dziś jest przekonanych, że ta reklama to reklama właśnie tej firmy.
Co ciekawe na oficjalne stronie akcji wspomniana firma nie figuruje, ani jako partner programu społecznego, ani jako partner kampanii.

Zobacz kontrowersyjną reklamę sfinansowaną z Twoich podatków:

Udostępnij, aby obejrzeć materiał video

Komentarze

comments